Novinky v roce 2018

22. ledna 2018 v 0:00 | Lucy
Dávám sem pár zajímavých filmů, které budou letos vydávat. Snad jsem to napsala správně.Čertoviny
Žánr: Rodinný, pohádka
Původ: Česká pohádka
Děj:
Hlavními hrdiny pohádky Čertoviny jsou dva nešikovní čerti Popelák a Uhelák, kteří jsou vládcem pekel posláni za trest do světa, aby do měsíce přivedli každý jednu hříšnou duši. Jejich úkol se jim však od počátku nedaří, spíše, než aby lidi sváděli k hříchům, tak jim neúmyslně pomáhají. V přestrojení za čeledíny se dostanou na statek a zdá se, že konečně budou mít úspěch. Vypočítavý sedlák totiž chce svoji dceru Haničku provdat za nafoukaného statkáře Kopyta. Hanička však miluje čeledína Jana, a aby vše dobře dopadlo, je potřeba vzít na pomoc pekelné síly.

Labyrint: Vražedná léčba
Žánr: Akční, sci-fi, thiller
Původ: USA
Děj:
Thomas se skupinkou svých přátel unikl z nástrah Labyrintu. Společně prošli zkouškou ohněm při vražedné cestě přes Spáleniště. Mnohokrát si mysleli, že už je konec, že to nemůže být horší. Přesto mají ty nejtěžší chvíle a nejbolestivější rozhodnutí teprve před sebou. V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas (Dylan O'Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí se poprat o naději ve světě, který se hroutí pod tíhou zákeřné nemoci, musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými "raply" na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé. Mohou vůbec ještě někomu a něčemu věřit? Aby Thomas zachránil sebe i své přátele, musí proniknout do legendárního Posledního města, labyrintu řízeného Z.L.S.N. Toto místo se může stát nejhroznějším bludištěm ze všech. Ten, kdo tuto misi přežije, získá odpovědi na všechny otázky, které si Placeři položili od chvíle, kdy poprvé dorazili do labyrintu.
- Musím vidět. Četla jsem všechny tři knížky. Takže vím o se stane, ale jelikož jsem to nějak nepochopila. Tak doufám že mi film doplní informace.

Padesát odstnínů svobody
Žánr: Drama
Původ: USA
Děj:
Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Ana se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností.
-Stoprocentně vynechám. Četla jsem knihu. Podle mne a mé sestry se prostě nedá číst, je hrozně divně napsaná. A film? FIlm mne též nijak extra nenatchl.

V pasti času
Žánr: Fantasy, sci-fi, dobrodružný, rodinný
Původ: USA
Děj: Poté co zmizí otec meg, je za pomoci tří magickým bytostí společně se svým bratrem a kamarádem vyslána do vesmíru, aby ho našla.
- Asi vynechám

Avengers : Infinity war
Žánr: Akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi
Původ: USA
Děj:
Avengers: Infinity War je další film z filmové série Marvel Cinematic Universe z roku 2018 a vyvrcholení třetí fáze celé filmové série a bude rozdělen na dvě části. Zde po několika marných pokusech mocného titána Thanose na zničení lidstva a získání všech kamenů nekonečna, aby se ujal vlády ve vesmíru nad všemi světy a to i nad Asgardem, se střetne s Avengery a vypukne největší bitva, která kdy byla. V tomto filmu se vedle Avengers objeví i Strážce Galaxie.
- Tak toto vidět musím. Zbožňuji filmy od Marvelů, zvlášť s Strážce Galaxie (I´m Grood)

Deadpool 2
Žánr: Akční, dobrodružnný, sci-fi, komedie
Původ: USA
Děj:
----- Dodám ----
-Ano, zbožňuju Marvelovky, ale ani jeden Deadpool mě už z názvu neoslovil, ale asi se na to podívám.

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
Žánr: Animovaný, komedie, rodinný
Původ:USA
Děj:
Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.

-Já moc tyto filmy nemusím ale doufám že jsem někomu udělala radost, když ví že bude pokračování

Mamma mia : Here we over again (Jsme tu zas)
Žánr: Komedie, muzikál, rodinný
Původ: USA
Děj:
Film se odehrává v době kdy Sofie je těhotná, chce se odzvědět něco ví o své matce. Takže si pozve dvě ženy které jí zanjí nejlépe. A to jsou její dvě nejlepší kamarádky, Tania a Rosie. Vracíme se do minulosti. Dozvídáme se jaký měla vlastně Donna život, před narozením Sofie.
- Dost mě zajímá jaké to bude

Misison: Impossible 6
Žánr: Akční, dobrodružný, thiller
Původ: USA
Děj:
-----Dodám----
-Tom Cruze? Už snad kvůli němu se na to podívám

Fantastická zvířata a kde je najít 2
Žánr: Fantasy, dobrodržný, rodinný
Původ: USA, UK
Děj:
----Dodám----
-Na tento film se obzlášť těším. Miluju Harryho Pottera a jeho svět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama