Sběratel Motýlů

31. ledna 2018 v 18:06 | Lucy |  Knihy
Sběratel Motýlů
Autor: Dot Hutchison
Počet stran: 348
Žánr: Detektivní, thiller, román

Obsah:
První díl oceňované trilogie Sběratel. Izolovaná zahrada, kvetoucí rostliny nádherný vodopád a… sbírka nádherných motýlů - mladých žen, které byly uneseny. O to vše pečuje Zahradník, zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných mladých dívek. Jediná přeživší Maya, které však není její pravé jméno, postupně odkrývá podrobnosti o tomto děsivém místě i o svém vězniteli. Jak se jí ale podařilo utéct? Přežily i další dívky, a kolik? Je legenda, o dívce jenž jediná utekla, pravda? Agenti FBI Victor Hanoverian a Brandon Eddison musí vyřešit rozhodně nejotřesnější případ své kariéry, na který ani jeden z nich nikdy nezapomene. Jaký je vlastně Mayin příběh, je oběť nebo spolupachatel?
Můj názor?
Naprosto jsem se do této knihy zamilovala. Zhltla jsem jí skoro za týden. Nejdříve mě zastavilo to že místo motýlů opravdu sbírá ženy, ale jelikož miluji detektivky, tak mě zajímal příběh. Moc se mi líbila ta jeho představivost. Nemyslete to nějak děsivě. Ale on tam pak vyprávěl proč vlastně to dělá, a je to hrozně zajímavé. Líbilo se mi to jak je to napsané, a to z více pohledů, ze součastnosti a z minulosti. Bavilo mě to že jsem si nebyla jistá kdo všechno přežije, a to jak do s hlavními postavami dopadne, a říkám že jich tam je hodně. Ale co mi vadilo, byl konec. Sice dopadl tak jak jsme chtěla, ale i tak jsme se spoustu věcí nedozvěděli. Už teď se těším na další dvě knihy.

Mohu doporučit?
Rozhodně, doufám že vás také nadchne jako mne. A je to řesně jak se píše v podtitulu : Krása nebyla ještě nikdy tak děsivá.
Už teď se těším na další knihu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama