Moje zhroucení aneb závěrečné zkoušky jsou za rohem #2

21. března 2018 v 15:17 | TravelerLucy |  Jiné
Závěrečky? Nic strašného.......


Kažý den je stejný. Škola, přijdu domů sednu si k počítači a píšu věci do školy. Začala jsem přepisovat sešity. Opravdu Lucko, to píšeš brzo. Mezitím si zařizuji přihlášku na jiný obor, a věci do skauta. Dneska máme střediskovou radu. Což znamená že hodinu budu poslouchat co kde je špatně a hádky mezi vedoucími. Paráda. Včera jsem se opravdu nudila a kreslila návrhy na tetování, nejsou nic moc ale jednou je třeba zveřejním. Ano chci tetování. Nechám si ho dát asi až po závěrečkách protože teď by na to nebyl čas. Tento víkend jedeme zase na výpravu a je to opravdu skvělé. Výpravu vedu já. Nevím kde klubovna je nevím kdo nám bude předávat klíče a kolik dětí pojede. Nejlepší výprava ever. Ještě musím upéct buchtu jak na výpravu, tak i na uplacení jedné holky u nás na praxích. Prý mi přinesla tiramisu a já tam zrovna nebyla a tak na mne byla naštvaná.

Naše třída je už opravdu v háji. Už ani nevíme o čem se máme hádat. Dneska jsme sehádali, zda je kukuřice zelenina. Polovina třídy byla na straně zeleniny a druhá obiloviny. Hádali jsme se asi deset minut než to někdo našel. Zjistili jsme že je to jak zelenina tak i obilovina. Protože se zelenina rozděluje asi na 10 možností a poslední je ostatní, a v něm je kukuřice a proto může být obilovina. Je to hrůza.

Je to stejné jako když jsme se včera hádali zda je sója zelenina nebo luštěnina, Máme opravdu úchvatné hádky. Spolužák našel na wiki že je to zelenina. Ale já jsem věděla že zelenina to není, takže jsem mu to taky oznámila a on mi nevěřil. Celou velkou přestávku jsme se celá třída hádali zda je to zelenina nebo luštěnina, musela nás uklidnit až učitelka která té druhé skupin oznámila že je to luštěnina. Takže zase výhra.

Očem jiném by se mohly kuchaři hádat než o jídle....

Taky máte podobné hádky ve své třídě?

Love Traveler Lucy <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama