Zimní dovolená s dětmi? Žádný problém

22. března 2018 v 12:28 | Lucy
Minulý týden jsem byla na dovolené v Daňkovicích na jendom penzionu. Tady na vysočině bylo spousta sněhu. Jeli jsme s 50 dětmi, takže jsme zabrali dva autobusy.


Moc jsem to nebrala jako brigádu nebo pomoc tetě s hlídáním na školním výletě. Ale jako zkušenost, s prací s dětma. Jako skautka se snažím nabrat skušenosti všude možně. Děti a učitelé jeli autobusem a já s bratrancem jsme jeli jeho autem. Cestou jsme si na benzínce koupily kafe. Které se mi po výjezdu z benzínky vylilo po autě, tím skvělým kafem jsem si polila i sestřinu kížku. Takže paráda. Politý Harry Potter není nic skvělého.
S dětma jsme po obědě vyrazily na kopec jenž byl vedle chaty. Prťata jezdily na bobách, a já a Kuba (bratránek) jsme si fotily zasněženou přírodu.
Já sama jsem oděšla od davu a šla fotit své fotky. Vyfotila jsem spoustu jak fotek kde jsem já, a přírodní fotky.


Děti se před obědem vždy učily a my s Kubou měli volno. Vařily nám tam naprosto skvěle, rozhodně jsem tam přibrala. Takže opravdu doporučuji. Dost často tam vařili tužší maso, ale chápu to sama ne vždy udělám měkké maso. Takže jsem vždy prvňákům krájela maso a oni drželi svůj talíř aby nám ze stolu nepsadl talíř.


Pro děti jsme také vymýšleli různé diskotéky a maškarní plesy.
Na maškarní jsem šla za Hipiie, Měla jsem volné barevné kalhoty a žluté tričko.
Spolu s Kulatými slunečnými brýlemi a šedou čelenkou.
Kuba šel ža piráta ale moc extra se nepřevíkal, strejně seděl celou dobu za počítačem a pouštěl nám hudbu.


Cestu zpět jsme jeli skoro s prázdným autem, a tentokrát bez zastávky na kafe. S Kubou máme stejnou vášeň pro focení a tak mu nevadilo, když jsem otevřela v té zimně okénko a fotila za jízdy. Oba jsme se kochaly přírodou jenž byla v místech kde jsme zrovna byli.

Cesta zpět nám utekla rychle. Nemalovala jsem se v autě
jako cestu tam. Kuba mi nevěřil že se zvládnu namalovat v autě,
a zvládla jsem to.

Love TravelerLucy <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama