Tetování? Ano nebo ne?

23. dubna 2018 v 15:56 | TravelerLucy |  Jiné
Mám si dát tetování? A pokud ano, má mít smysl nebo si mám vybrat obrázek jaký se mi zrovna líbí?


Asi už základky přemýšlím nad tím že si nechám pořídit tetování. Mám spoustu návrhů. Vím co bych si chtěla dát, a kam. Ptala jsem se kamaráda kam jít, on mi doporučil svého tatera. Ale nevím zda tam jít. Hodně se snažím najít studoi který mi bude vyhovovat. Dost se zaměřuji na hygienu. Vím že někteří mi řekli že to řešit nemusím. Ale jako pardon ale nedokážu si představit že byhc si šla udělat tetování k někomu kdo použije jedny rukavice a jednu jehlu na deset lidí.Nechtěla bych z toho mít nějakou infekci.
O víkendu jsem si všimla jedné události na facebooku. Byla tam nějaká akce v kavárně. Jmenovala se Tatto Caffe. Objednáte se přes net, dáte si kafíčko a čekáte až na vás příjde řada, a pak si někam sednete a necháte se tetovat. A díky pro mně, dělají tetování do 5 cm. Což by se mi líbilo. Chtěla jsem první tetování hned na rameno, ale kamarád mi ho rozmluvil, že by to bylo na první tetování moc bolestivé. Takže jsem místo vyměnila.
Podle mne by první tetování mělo být pro vás. Myslím jako mírně schované (Břicho, stehno) prostě místa co nejsou moc vidět. Je mi jasné že třeba první tetování chcete na ruku. Mě osobně se moc nelíbí mít celou ruku. Jeden kluk kterého znám má skoro celou ruku, má na ní opici, nějakou dívku a ještě nějaké ornamenty. A skoro vše má barevné. To já též nemusím. Mám radši když je vše černobílé. Klidně bych byla pro to tam dokreslit barevně nějaký detail. Ale třeba barevnou kytku asi ne. To se mi moc nelíbí.
  • Kam že chci tetování?
Chtěla bych nad levé prso skautskou lilii. Ale musím jí ještě nějak poupravit. Pak, to si alenejsem ještě jistá kam, relikvie smrti. Jsem dosti velký fanoušek Harryho Pottera. A časem až se odstěhuji tak bych si nechala vytetovat kompas. Jenž by byl mým volňáskem mým novým životem.Víte jak má v Pirátech z Karibiku Jack ten kompas? On mu ukazuje to počem nejvíc touží. No a já doufám že kompas na mém kotníku by byl mým "Jackovým" kompasem.


Co vy a váš názor na tetování? Chcete nějaké či už nějaké máte?

Love Traveler Lucy <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mango Mango | Web | 24. dubna 2018 v 20:13 | Reagovat

Sama jedno mám a na výběr studia doporučuji instagram, chvílemi se až budeš divit kolik je v Čechách šikovných tatérů :). Rozhodně, pokud si nejsi jistá, tak počkej, klidně si mezitím prohlížej obrázky na netu, kdy zjistíš, co se ti libí a co ne, jak se liší kvalitnější tetování od odfláklého a tak. Sama mám tetování na žebrech a vyhovuje mi, že je víc "pro mě" než pro širokou veřejnost. Ale třeba pěkně udělané rukávy se mi taky libí, ale než se do něčeho takového pustím, chtěla bych mít dostudováno, abych věděla, že to neohrozí můj profesní život.

2 dreamsarepossible dreamsarepossible | 24. dubna 2018 v 20:20 | Reagovat

[1]: Na instagramu sleduji spoustu tatterů. Obdivuji jejich práci. Ale nemohu se rozhodnout. Také mám trochu strach, o profesní budoucnost. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama