Majáles 2018 Pardubice

16. května 2018 v 20:42 | TravelerLucy |  Cestování
Ve dnech 11.5 a 12.5 se v Pardubicích konal jako každý rok Majáles. Nejdříve jsem naněho nehctěla jít, ale kolem začátku května jsem si říkala že potřebuji nějaké rozptýlení. Moc jsme se učila. Skoro pořád, musela jsem se nějak uklidnit a užít volného víkendu. Takže jsem si naposlední chvíli koupila lístky a druhý den vyrazila do Pce.


Kamarádka mi nabídla bydlení u ní v bytě na Cihelně, kde se to také konalo. Takže jsem to v noci neměla daleko. Po škole jsme jela si k ní dát věci a kolem třetí hodiny jsme vyrazily ke koupališti. Měli jsme se tam sejít ještě s pár kamarádkami, a tak jsme mířily ke stagi kde byl Fast Food orchestr. Tuto a spoustu jiných kapel jsem na majálesu letos neznala. Ale potkali jsme spoustu přátel a počkali si na Xindl X. V době čekání jsem, si stihla koupit dva "kopečky" zmrzliny z Opočna, kterou opravdu doporučuji. Na Xindl X jsem se dost těšila. S dlouholetou kamarádkou jsme stáli dál od obřího davu, neradi se lepíme. Nemáme rádi ty chvilky kdy, jste na sobě všichni nalepení a ten za vámi se vás dotýká. No jsme prostě jinačí. Xindl X zpíval spoustu nových písní které jsme uplně neznaly, ale i tak jsme si to užily. Myslím že budu celkem dlouho vzpomínat, nato jak jedna dívčina za námi měla na kabelce přivázaný balónek ve tvaru Mikymouse, a on mé kamarádce po celý koncert bouchal do hlavy. A i to jak ulička u nás byla jak D1. Furt tam kolem někdo chodil. Po Xindl X jsme s holkama šly na Rybičky 48. Celý koncert jsem nestihla, byla jsem dost utahaná, a už bylo kolem dvanácté a já byla po praxích.
V sobotu jsme vstávali kolem desáté abychom stihli Pekaře který začínal po jedenácté. Pekaře už nějaký ten pátek poslouchám. Takže jsem znala všechny jeho písně, koupila jsem si náramek a čekala po koncertě na fotku s nima. Která se nedá nikde zveřejnit. Na oběd jsme s holkama zdrhly do města, na čínu. Později jsem utekla za kámošem. Sešli jsme se v Tyršových sadech, neboť chtěl vyfotit fotky na instagram. Což se nám taky povedlo, ačkoliv on není moc fotogenický. Ale i tak jsem zvádla spoustu fotek které se dají použít.

Málem jsme měli problém s policií, když jsme přišli ke kolejím tak kolem projel vlak. Když si nás po chvíli někdo všiml, tak v pozdálí byli slyšet sirény. Takže když jsme se chtěli vrátit přes vlakové nádraží a kolem něho byli ty sirény, jsem se otočila též i Petra a odešli jinudy. Asi si myslely že se chceme zabít nebo co. Poději mi to přišlo vtipné ale v ten moment ne.
Po dvou hodinách focení jsem se vrátila zpět na Majáles. Zrovna na Marka Ztracenýho. V tu dobu začalo pršet. Každou chvilku pršelo, pak na chvíly pestalo a hned na to pršet znovu začalo. Což znaemná že se mi rozmočila palačinka s kokosem a oříškama. Celý ten úžasný koncert pršelo. Dost jsme se nasmáli. Díky dešti ten koncert měl svojí jedinečnou atmosféru. Zpívalo se. Hrozně se mi líbilo, jak kluci měli končit a i po přídavku dost lidí křičelo že chceme pokračování. A tak si Marek vyjednal ticho a zazpívali jsme si akusticky "Sex s ex". Po první sloce mu technik podal mikrofon a Patrikovi spustil kytaru, aby byli slyšet. Na No Name jsem šla jen na chvíli, byla jsem tam s jednou kamarádkou ze skautu. No Name se jí zas tolik nelíbí, takže jsem jí neustále zpívala "Raz príde čas, kedy budeš ma ľubit, ja viem že sa dočkám a ty povieš áno. Tak odpovedz prosím: buď nie, alebo áno". No byla nadšená. Utekla přede mnou ke stánku kde prodávají kebab. Po půl hodině jsem odešla domů ke kamarádce. A v neděli ráno jsem jela domů.
Víkend jsem si užila, a už teď se těším na další Majáles.
A co vy Pardubáci? Byli jste letos na Majálesu? Na kom jste byli? Jak jste si ho užily vy?
S láskou Traveler Lucy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama