Memphis - Hradec Králové

10. června 2018 v 12:43 | TravelerLucy |  Cestování
V neděli 29.5 jsem byla s kamarádami na koncertě jedné hradecké kapely, v Hradci královém. Šlo o 20 let od založení firmy Kingspen. Honza Říčař celou akci moderoval a měl tam i s klukama koncert. S děvčaty jsme už dlouho chtěli na nějaký jejich koncert. A tak jsme se rozhodli jet do HK.


Aby to nebylo matoucí už od začátku tak vám povím jak se jmenují. Barča a Barča. S malou Bárou se znám ze skautu a Říčařku znám z koncertů. Bylo celkem horko, a Říčařka nám otevřela okýnka a jela kolem 100 , po rychlodráze. Malá Barča si vytáhla hlavu z okna a hrála si na psa. Vždy když jedeme do Hradce tak nikdy nevíme jestli se někde neztratíme. Takže vždy máme v ruce mapu a posloucháme navigaci. My máme při každé cestě do hradce to štěstí že se něco pokazí. A samozřejmě se něco pokazilo. Blbě jsme zatočily a dostali jsme se do nějaké části hradce kam jsme nechtěli, ale navigace nás vyvezla na místo kam jsme chtěli. Při příjezdu jsme já a Říčařka koupily malinovku. Sedli jsme si celkem blízko k podiu, Barča si koupila čínské nudle a začala je hned jíst. Honza mikrofonem přivítal parkouristy a řekl větu která se nás držela celý den. Řekl "Sleduje tyto kluky, vyndejte si z pusy nudle a sledujte", a koukal na naší Báru. Ta se na něho překvapeně podívala stále s nudlema v puse a Říčařka se začala smát. Ti kluci byli úžasní, s Říčařkou jsme se o ně celkem báli. Dokonce si vzali dobrovolníky přes které oni skákali. A to jsem se bála ještě víc. Já jsem velice šikovný člověk takže jsem se musela ztrapnit já sama. A taky že jo, Říčařce jsem při popisování krásného kluka, vylila malinovku a darovala jsem jí tu svojí. A aby toho nebylo málo, tak jsem pocákala i lidi před námi. No paráda, takže jsem jako vždy udělala měnší ostdu. U mě klasika.
Kousek od nás stála sanitka, seděl v ní strašně pěkný kluk. S holkama jsme si dělali legraci že se zraníme a necháme se od něho ošetřit. Ve tři na podium nastoupila kapela Memphis na kterou jsme šli. Zpívali pár svých písní a dokonce Honza vyprávěl menší story o jejich kapele a firmě která slavila narozeniny. Vyprávěl že dříve bydlel vedle pár chlapů co tam pracují. Prý když Honza byl ve věku kdy už začánal chodit na párty tak chodil na pařby k nim. Řekl "Je normální že se při párty nevyspí sousedi, či ona samotná vesnice. Ale už není normální že se nevyspí i vesnice za kopcem". To mě celkem pobavilo. Užily jsme si hodinu a půl skvělého koncertu, jako vždy jsme čekali až si jejich fanynky s nimy vyfotí 1000 fotek a povypráví jim své příběhy. Zase jsme si s nimi dobře pokecali, tedy spíše s Honzou a Pavlem. Kamil zdrhnul za nějakýma holkama a Matěj šel zase jíst, jako vždy. Při odchodu si Barča šla koupit ledovou tříšť a já se odhodlala promluvit si s Matějem. Myslela jsem že je na mě naštvaný, před pár měsíci jsem mu napsala k svátku a předtím jsme si také něco psali. A on mi pak neodpovídal, a tak jsem se na to chtěla zeptat. Byl jako vždy milý, a řekl něco co mě opravdu zaujalo a donutilo mě o otom přemýšlet. I o tom co řekl Honza Říčař. Cestou domů jsme jako vždy mlčely. Říčařka pustila strašně moc nahlas písničky a my vyjížděli z Hradce. Cestou jsme potkali pár motorkářů a mávali jsme jim. Jeden mi poslal i vzdušnou pusu. Poslouchali jsme cestou domů nahlas písničky a samozřejmě na ně i zpívali. Mávali jsme každému kdo jel kolem.
Líbilo se mi co kluci řekli.
Matěj se zmínil o tom že se snaží pracovat na jednom projektu, a že mu vadí dnešní doba. Že jsou teď všichni na sociálních sítí a že se snaží být co nemíň na nich. Dost chápu co tím myslí. Já když si vzpomenu na svojí třídu tak všichni byli na telefonu a byli na soc. sítí. A moc jsme se nebavily, a tak si sama už teď doma vypínám internet a jsem na něm jen když potřebuju. Což je málokdy, nikdy jsem nepatřila k oblíbeným lidem, takže mi moc lidí nepíše.
Honza se zase zmínil o změně kolem něho.
Byl by rád aby lidi měli rádi jeho hudbu, a neřešily to jak vypadá. A to samé byhcchtěla i stímhle blogem. Sami vidíte že nepatřím k těm kráskám které přidávají na internet své fotky a holky je obdivují pro jejich vzhled. Ale chtěla bych aby lidi znali spíše můj blog, než mě. Samozřejmě to nedělám pro slávu, baví mě to a chci v tom pokračovat.
Chtěla bych této kapele zde udělat menší reklamu, mají celkem dost inspirativnch písní, vždy si v nějaké z jejich písní najdete kousek sebe, nebo nějakou připomínku na něco.

Užijte si video a zase příště u dalšího článku

Love Traveler Lucy <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama