Koncert pro Špáču

11. září 2018 v 19:11 | TravelerLucy |  Cestování
V sobotu 8.09 2018 jsme já a moje kamarádka s jejím přítelem jeli do Hradce Králové na koncert pár skupin, do baru BB69.
Také jsme tam oslavily kamarádčiny narozeniny.


Nejdříve jsme měli u ní v bytě sraz kolem druhé. Já k Říčařce přijela už oblečená a namalovaná (Jen lehce, člověk se zapotí a vše je fuč.) Říčařce to trvalo hodinu než vymysela účes a půl hodiny než se namalovala. Málem jsem tam spolu s jejím přítelem usli.
O půl páté nám jel vlak do hradce. Ten jsme stihli jen tak, neboť jsme ještě museli na kávu do CostaCoffee. Jelikož já a Říčařka jsme opravdu nenajedené, tak jsme se museli zastavit na večeři v hladovém okně. Jídlo jsme velice hladově, snědli u Eliščina nábřeží. Odtamtud jsme vyrazily do BB69. Dostali jsme se tam něco po šesté, a jako vždy jsme tam byli mezi prvníma. Což nám vůbec nevadí aspoň si sedneme. A zde začala naše dlouhá éra pití Cubalibre. Kolem osmé začal hrát Ladislav Novotný. Znovu jsme se potkali s jinýmy fanynky Memphis, se kterými jsme celou noc tancovali. Samozřejmě to bysme nebyli my, ldybychom tam ze začátku netancovali jen ve čtyřech. Vypadalo to asi takhle: Láďa hrál a zpíval, lidi postávali po kraji. A 4 trhlé a ještě ani trochu opilé holky tancovaly uprostřed podia. My víme jak reprezentovat svá města.
Kapely vždy zpívali maximálně pět písniček, ale i tak to stálo za to.
Zde je jedna od Ladislava.


Po Láďovi přišla na řadu kapela Vivian. Je to Pop-Rocková kapela, spíše rocková.
A byli úžasní. V téhle kapele jsme se s Říčařkou a s Elí našly. Tancovali jsme jak jsme jen mohli. A bylo nám jendo že na nás někdo kouká, což koukali. Hrozně jsme se nasmály, když jsme zase tancovaly pod lampičkami. Vždy jsme do nich bouchaly. Takže jsme se stáel pousouvali sem a tam. Byla jsem ráda že tam je něco rychlého. Jedna ze jejich písní.Po krátké pauze, kde jsme si dali další Cubalibre. Přišla na řadu kapela Memphis. Na tu jsme též tancovaly jak jem mohly, ale už nás tam bylo více. Ale jako vždy my 4 v první řadě. Během toho Honza Říčař objednal 4 panáky rumu, s tím že se mají rozdat po podiu a vypít. My jsme si vzali ten poslední panák a byli jsme ho všechny čtyři. (byl to celkem dost velký panák). S holkama jsme si to strašně užily. V ten moment nám bylo jedno kdo je kde a kdo na nás kouká. Hlavně jsme měli trochu připito, takže jsme se prostě bavily. Což jsem opravdu potřebovala.

Po Memphis jsme šli ven nadýchat si čerstvého vzduchu. A pořádně si popovídat, v tom hluku to za tolik nešlo. Kde jsme strávily asi hodinu, mezitím hrál nějaký raper. Tento styl hudby my mo nemusíme, ale těch pár písniček se dalo přežít. A tak jsme každá trávily ten čas jinak. Říčařka někam zalezla se svým přítelem. Elí s Jul odešli ven si zapálit, a něco řešily. A já si povídala s jením klukem na baru. Po dvanácté jsme akci rozpustily. El s Jul šli spát ke kamarádovi a my jeli domů.
Spaní do 12 hodin po "pařbě" je opravdu krása.

A co vy a víkend?
TravellerLucy <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama