Olympiáda vlčat a světlušek 2018

30. září 2018 v 9:38 | TravelerLucy |  Skaut
Tento víkend 28-29.9 2018 se v Pardubicích konala Olympiáda vlčat a světlušek. Kde jsme s naším oddílem pomáhali.


V pátek ráno jsme se všichni sešly u Resslovy školy na Dukle. Cestou jsme nabrali ve skautském centru koloběžky aby měli děti na čem jezdit. Spolu s Bažinou jsme dostali křídy, kužele a koště. Naše disciplína byla sprint na koloběžce. Hned jsme začali zametat. Ano zní to divně zametat park. Ale všude žaludy a ani nám se potom blbě jelo. Takže jsme jak dva blbci zametaly park. Po deváté přišla první skupina, nadšeni jezdily po dráze. V pátek byly jen tři skupiny, z toho jsme měli jen jendo zranění. A to, nějaké vlče si spletlo brzdy. Místo zadní brzdy brzdilo přední. Takže jsem tam ošetřovala odřený loket. Po jedenácté jsme se odebrali do skautského centra a šli na oběd. Nám to v pátek oěbdem končilo, po jídle jsme všichni jeli domů.
V sobotu ráno jsme jeli na novo. Díky bohu žádné další zranění nebylo. Aspoň ne u nás. Nějaké vlče se rosekalo u jiného stanoviště. Takže u nás už nejelo. V sobotu jsme končily kolem desáté. S Bažinou jsme se rozhodly vyjet na koloběžkách do opuštěného clubu co byl v parku. Moc se nám líbil. Obě fotíme, a dost nás zaujal, takže jsme hned bez rozmyšlení vyrazily. Strašně jsme chtěli jít dovnitř, jenže budova byla zamčená. Smůla pro nás. Ale i tak jsme udělaly spoustu fotek.
Zbytek na mém instagramu

Akce byla celkem povedená, jediné co se mi nelíbilo bylo to že jsem tam onemocněla. Ale jinak byla tato akce super. Dost jsme se pobavily a zajezdily si na koloběžkách.

Love TravellerLucy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama