Tetování

4. listopadu 2018 v 12:00 | TravelerLucy |  Jiné
A je to tady... Mám tetování.


Už je to nějá chvíle co jsem zde psala článek o tetování, a zda si ho udělat nebo ne. Já jsem ten typ člověka, co nad nějakou velkou změnou ještě dlouho přemýšlí, a díky bohu že mně vzali tak brzo. Protože bych si to mohla ještě dvakrát rozmyslet. A v pátek 2.11 jsem si byla objednaná na své první tetování.
Popravdě hrozně jsem se bála, dvakrát jsem musela na záchod jak jsem byla nervózní. Děsně se mi klepaly ruce. Nechala jsem si udělat skautskou lili. Nejdříve jsme dlouho přemýšlely jak to tedy udělat. Chtěla jsem dotoho zapojit i noty, jako zpívání, a větu ze slibu "Slibuji na svou čest". Ale shodly jsme se že by to bylo přeplácané. Takže jsme se domluvily jen a pouze na znaku bez popisků a not, přímo nad srdcem a pod lícní kostí.
Ve dvě hodiny jsem už ležela na křesle a začal mně tetovat. Ze začátku mně to nebolelo, spíš štípalo. Ale když došel k lícni kosti, tak to trochu více bolelo. Celé to trvalo dvě hodiny, neboť Honzovi (taterovi) pořád někdo volal, a jeho manželka nebyla zrovna ve studiu aby je vzala. Jinak bychom to prý měli hotové za hodinku. Povídali jsme si o spoustě věcí hlavně o skautu. Když byl poblíž klíční kosti, tak to začalo bolet. Pobavil mně když se řekl. "Nějak se mi chvěješ pod rukama" Řekla jsem že mně to trochu bolelo. A on na to:" To byla klínčí kost, seznamte se". Tomu jsem se musela zasmát. Když byl obris hotový, tak čáry ještě rozšiřoval. A to štípalo víc, než na začátku. Celkem dost se mi motala hlava, a to i pár hodin po tom. Hlavně je to tím že mám nízký tlak, takže dvě hodiny vleže, zatímco do vás bodají jehlou, je trochu znát. Normálně jsem zvyklá psát zprávy hlavou z gauče, ale když jsem to v pátek udělala, a zvedla se motala se mi škeble a i tochu bolela.
Vím že to nikdy nekončí prvním tetováním, a taky že ne. Už teď vím jaké další chci. Jedno z toho je Siriusovo vězenské číslo (Harry Potter), kompas a iniciály mých nejbližších. A pár minimalistických. Jimak bych chtěla dporučit tetovací studio ALERtatto. Jsou opravdu skvělý, i domluva je úžasná.

S láskou Traveller Lucy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama